HAKKIMIZDA

Üretiminize pozitif değer katıyoruz.

Mertsis, daha üretken ve sürdürülebilir bir gelecek için toplumun ve endüstrinin dönüşümüne enerji veren bir teknoloji şirketidir.

Elektrifikasyon, robotik ve endüstriyel otomasyon alanlarında faaliyet gösteren Mertsis, performansını üst seviyelere taşımak için sınırlarını zorlamaya devam ediyor.

20 yıllık birikim ve mükemmeliyet geleneği ile bugün dünya üzerinde birçok ülkede çalışmalarını sürdürmektedir.

Her gün müşterilerimize sektöründe daha rekabetçi olabilmeleri için yeni teknolojiler üzerinde çalışıyoruz.

Mertsis Türkiye

Mertsis Türkiye genelinde 100’den fazla firma ile çalışarak Endüstriyel otomasyon ve elektrifikasyon projelerinde önde gelen firmalardan olmuştur.

Mertsis Azerbaycan

Türkiye’de endüstriyel otomasyonun önde gelen firmalarından olan Mertsis artık Azerbaycan’da! 20 yıllık birikimi ile tüm endüstriyel otomasyon ve elektrifikasyon projelerinizde başrol olmaya hazır.

Dürüstlük

Mertsis, dürüstlük ilkesinin yaptığımız her işin temelinde yer almasını sağlayan bir anlayışla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
FAALİYET
ALANLARIMIZ

Proses Otomasyonu

Mertsis’in Proses Otomasyonu iş kolu proses ve hibrit endüstrileri için endüstriye özgü entegre otomasyon, elektrifikasyon ve dijital çözümler, kontrol teknolojileri, yazılım ve gelişmiş hizmetler sunmaktadır.

Türkiye, Azerbaycan, Arnavutluk gibi birçok ülkede endüstrilerin dijitalleşmesine olanak sağlayan bu iş kolumuzla güvenli ve akıllı sistemlerin geleceğini tasarlıyoruz.

Elektrifikasyon

Mertsis’in Elektrifikasyon iş kolu sürdürebilir elektrifikasyon sağlayan geniş bir yelpazede ürün, dijital çözüm ve hizmet portföyü sunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında güç koruması, kablolama aksesuarları, şalt pano ve hücreleri, anahtarlama donanımı, kablolama, algılama ve kontrol dahil alçak ve orta gerilim için dijital ve bağlantılı inovasyonlar yer almaktadır.

Türkiye, Azerbaycan, Arnavutluk gibi birçok ülkede endüstrilerin dijitalleşmesine olanak sağlayan bu iş kolumuzla güvenli ve akıllı sistemlerin geleceğini tasarlıyoruz.

Robotik Otomasyonu

Mertsis’in Robotik iş kolu, robotik, makine ve fabrika otomasyonunda katma değerli çözümler sunmaktadır. Teknolojinin gelişimiyle birlikte Endüstri 5.0 ‘ı üretim mekanizmasına dahil edip, üretimin en efektif şekilde gerçekleşmesini sağlamak şirketimizin başlıca hedeflerindendir.

Daha önceden gerçekleştirmiş olduğumuz TÜBİTAK projelerinin tecrübesiyle müşterilerimize dünya standartlarında hizmet vermekteyiz.